KONST / Litografier / Färglitografi 13634271
nr 1363 4271
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 342/360. Motivet: 42x59 cm
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:32:02
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr